Mławscy policjanci wyprowadzili z pożaru dwie osoby. Płonęło mieszkanie w drewnianym budynku wielorodzinnym przy ul. Padlewskiego. W wyniku pożaru nikt nie odniósł poważniejszych obrażeń.

Do zdarzenia doszło w ubiegłym tygodniu. Jak wynika ze wstępnych ustaleń, prawdopodobną przyczyną pożaru, mogło być zaprószenie ognia. Płonące mieszkanie zajmował 71-letni mężczyzna. Został wyprowadzony przez straż pożarną i przewieziony do szpitala. W trakcie akcji ratunkowej interweniujący patrol policji ustalił, że w budynku mogą jeszcze przebywać ludzie.

Policjanci natychmiast weszli do wypełnionego gęstym dymem domu i w jednym z zadymionych pomieszczeń zauważyli dwoje śpiących mieszkańców, mężczyznę i kobietę, którzy nie reagowali na okrzyki. Funkcjonariusze wyprowadzili oboje z mieszkania i przekazali pogotowiu ratunkowemu. W wyniku pożaru nikt z mieszkańców budynku nie odniósł poważniejszych obrażeń ciała. Mławska policja szczegółowo ustala przebieg i przyczyny pożaru.

Źródło: mł. asp. Anna Gorczewska

Wydawca oraz Redaktor portalu MlawaInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez użytkowników. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karna lub cywilna

Brak komentarzy